Wieńce pogrzebowe to nieodłączna część każdej uroczystości. Wchodzą one w skład oprawy florystycznej. To właśnie one w dużym stopniu sprawiają, że ceremonia pochówku nabiera elegancji. Składanie kwiatów stało się również tradycją. W ten sposób okazujemy szacunek zmarłej osobie. Właśnie dlatego bardzo ważne jest to, aby wiązanki pogrzebowe były stosowne do okoliczności. Musimy pamiętać, że nie każdy florysta ma doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju kompozycji. Wymagają one po pierwsze doboru odpowiednich kwiatów, a także dodatków. Nie bez znaczenia jest również cena – koszty związane z organizacją pogrzebu nie należą do niskich. Dobrze jest więc postawić na wiązanki, które prezentują się atrakcyjnie, a jednocześnie nie kosztują majątku. Czy jest to możliwe?

Wieńce pogrzebowe Warszawa

Elusia – kwiaciarnia Bródno

wieńce pogrzebowe warszawa

Gdzie kupić tani wieniec pogrzebowy?

Wieńce pogrzebowe najtaniej zakupimy w kwiaciarniach, które specjalizują się w tego typu usługach. Dobrze jest, jeśli nie są one jedynie dodatkiem do oferty, a stanowią jej mocny filar. Dzięki temu możemy liczyć nie tylko na korzystne stawki, ale również profesjonalną realizacje usługi. Trzeba również dodać, że zwykle w takich miejscach mamy do wyboru kilkadziesiąt rozmaitych kompozycji. Szeroki wybór jest wielkim atutem – możemy wybrać kwiaty, które najbardziej nam się podobają. Oprócz tego do wyboru są również rozmaite rozmiary, a więc każdy zakupi taką wiązankę, która nie przekracza jego możliwości finansowych.
Za niewielkich rozmiarów wieniec zapłacimy około 50 zł. Nie brakuje również dużych kompozycji, które są połączeniem np. kilku różnych kwiatów. Wiązanka taka kosztuje od 100 zł w górę. Zwykle im większy rozmiar, tym większa cena.

Wiele osób zleca kompleksową organizację pochówku w zakładzie pogrzebowym. Nierzadko w skład usług wchodzi również oprawa florystyczna. Dzięki temu również możemy zaoszczędzić gotówkę. Przedsiębiorstwa pogrzebowe mają najczęściej zawartą umowę z najlepszymi lokalnymi florystami, dzięki czemu ceny są niższe, niż dla klientów prywatnych. Atutem takiego rozwiązania jest również oszczędność czasu.