Mam na imię Agata, pochodzę z Wrocławia i chociaż jestem kobietą, to od przeszło trzech lat pracuję w branży funeralnej w zakładzie oferującym usługi pogrzebowe. Dzięki zdobywanemu w firmie doświadczeniu jestem w stanie wspomóc wiele osób, które znajda się w najmniej oczekiwanym okresie w trudnej sytuacji i zmuszone zostaną do przygotowania uroczystości pogrzebowych.

Poznaj ceny i informacje funeralne

Oferowana przeze mnie pomoc to umiejętne wsparcie poprzez bloga pogrzebowego, na którym dzielę się swoim doświadczeniem, przemyśleniami oraz tym, w jaki sposób rozwiązać pewne aspekty formalne. Przygotowanie pogrzebu i organizacja uroczystości pogrzebowej wymaga od wielu osób nie lada samozaparcia w chwili, kiedy niedawno odszedł ktoś im naprawdę bardzo bliski. Wiele z tych działań dużo lepiej będzie powierzyć sprawnie działającej firmie pogrzebowej.

Na swoim blogu podpowiadam, w jaki sposób odszukać tą najbardziej właściwą i przyjaźnie nastawioną do klienta. Znalezienie sprawnie działającego zakładu pogrzebowego jest bardzo ważne dla wielu osób powierzających takiej firmie organizację pogrzebu. Informuję także o tym, jakie są koszty pogrzebu w poszczególnych miastach, ile wynosi zasiłek pogrzebowy i jak go uzyskać.

Jeśli macie pytania, zapraszam do kontaktu.

o mnie