W ostatnich latach pojawiają się nowe marki na trójmiejskim rynku usług pogrzebowych. Firmy powołane, aby być konkurencyjne cenowo i aby od samego początku wprowadzać nowoczesne rozwiązania których czasem brakuje w Gdyni i Gdańsku. Rynek pogrzebowy z biegiem lat ulega zmianie, a portal Funer.com.pl jest efektem tych zmian.

Mogą się Państwo do nas zwracać, gdy zajdzie potrzeba przygotowania ceremonii pogrzebowej w Szczecinie oraz poza granicami Polski lub zorganizowania międzynarodowego transportu Zmarłych.

Zakłady pogrzebowe które prezentujemy to przede wszystkim działanie i wychodzenie naprzeciw rodzinom zmuszonym sprostać trudnej sytuacji organizacji uroczystości pogrzebowych Bliskiej im Osoby.

Każda firma pogrzebowa pomaga uporać się z licznymi formalnościami urzędowymi – takimi, jak uzyskanie aktu zgonu czy uzyskanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Popularna obecnie jest usługa mobilnego biura, które oszczędza Państwa czas i siły – a wszystkie ustalenia mogą zostać poczynione w Państwa domu bądź innym dogodnym miejscu.

Polecane zakłady pogrzebowe w Trójmieście

Orszak – zakład pogrzebowy Gdynia
Funer – zakłady pogrzebowe w Gdańsku

W Gdańsku i Gdyni popularnością cieszą się ceremonie pogrzebowe każdego możliwego rodzaju i obrządku – w tym także pogrzeby tzw. świeckie. Mogą być Państwo pewni, że uroczystość pogrzebowa zostanie przeprowadzona w sposób oczekiwany, gdyż uważnie dobieramy firmy z którymi chcemy współpracować.

Bierzemy pod uwagę ceremonie żałobne tradycyjne (z udziałem trumny) oraz pogrzeby z urną – po uprzedniej kremacji. Istotną w nadmorskiej Gdyni jest również uroczystości ze szczególnym ceremoniałem (wojskowym, morskim, państwowym).

Zakład Pogrzebowy Orszak troszczy się o każdy detal przygotowania i przeprowadzenia ostatniej drogi Bliskiej Państwu Osoby. Pomaga dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, ubrań dla Zmarłego i dla żałobników, wieńców oraz wiązanek kwiatów, nekrologów i klepsydr. Zapewnia także oprawę muzyczną oraz fotograficzną. Każdej uroczystości żałobnej w Gdyni i Gdańsku towarzyszy winda pogrzebowa oraz namiot pogrzebowy. Dom pogrzebowy może też postarać się dla Państwa o niezbędne wsparcie psychologiczne. Posiada biuro przy ulicy Witomińskiej 42 w Gdyni, ale działa na terenie całego trójmiasta.

Zakład Pogrzebowy Orszak całodobowo pod numerami 58 621 14 24, 58 660 47 07, 602 107 816 wykonuje eksportację ciała Zmarłego, a przed pochówkiem poddaje je niezbędnym zabiegom tanatokosmetyki. Na Państwa życzenie wykona też usługę balsamacji, jest więc dla nas przykładem wzorowo działającego od prawie 30 alt w Gdyni zakładu usług pogrzebowych.

Dodatkowo działające na terenie całego trójmiasta Zakłady Pogrzebowe z Gdańska świadczą także usługę transportu Zmarłych w kraju i za granicą. Eleganckie karawany są przystosowane i gotowe do przewozu ciała Zmarłego zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Pragniemy, aby z naszej oferty usług pogrzebowych mogły korzystać wszystkie osoby, niezależnie od ich możliwości finansowych.

Również po pogrzebie promujemy kompleksowe usługi opieki nad grobami. Zawierają one w sobie zarówno porządki zaraz po ceremonii, jak i w czasie późniejszym – co ustalamy indywidualnie. Troszczymy się o czystość grobu i terenu wokół niego. Proponujemy firmy które pomogą w Trójmieście z takimi zagadnieniami jak kwiaty, zapalanie zniczy, odnawianie liter na nagrobkach oraz dbanie o właściwy stan zieleni w bezpośredniej bliskości mogiły.

Usługi Pogrzebowe w Gdyni, Gdańsku i Sopocie to m.in.:

 • przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych wszystkich obrządków oraz pogrzebów bezwyznaniowych
 • całodobowe eksportacje Zmarłych
 • pogrzeby państwowe, morskie, wojskowe
 • mobilne biuro pogrzebowe
 • transport Zmarłych – krajowy i międzynarodowy
 • tanatokosmetyka
 • balsamacja i kosmetyka zmarłych
 • trumny, urny, kwiaty i akcesoria
 • oprawa muzyczna i fotograficzna pogrzebu
 • opieka psychologiczna
 • troska o groby – doraźna lub cykliczna opieka nad grobami