Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej i empatycznej opieki w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Jesteśmy przekonani, że godne pożegnanie jest nie tylko aktami formalnymi, ale również hołdem oddanym pamięci zmarłego oraz wsparciem dla jego najbliższych.

Misją naszego zakładu pogrzebowego jest zapewnienie kompleksowej i wysokiej jakości obsługi pogrzebowej, uwzględniającej indywidualne potrzeby i preferencje rodzin – w tym finansowe. Na cenę pogrzebu najbardziej wpływa rodzaj ceremonii i użyte do jej wykonania akcesoria. Zasiłek pogrzebowy w wysokości 4000 zł nie jest w stanie od wielu lat pokryć kosztów pogrzebu i opłat cmentarnych – co jest normą nie tylko w Krakowie ale w całym kraju. Działamy z pełnym szacunkiem dla tradycji i różnych wyznań, gwarantując, że każde pożegnanie jest zgodne z życzeniami zmarłego oraz jego bliskich.

Nasze doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych pozwala nam skutecznie wspierać rodziny w tym trudnym czasie. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy doskonale rozumieją potrzebę delikatności, taktu i profesjonalizmu w podejściu do każdej sytuacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i empatii potrafimy stworzyć atmosferę spokoju i poczucia bezpieczeństwa dla rodzin, które oddają swoich bliskich w nasze ręce.

W zakładzie pogrzebowym Gabriel oferujemy szeroki zakres usług pogrzebowych, obejmujący wszystkie usługi podane na stronie internetowej www.pogrzebowy24.pl.

Oferta usług pogrzebowych w Krakowie – Tanie Pogrzeby


 Nasza oferta uwzględnia również dodatkowe usługi, takie jak kremacje, ekshumacje, czy pomoc w uzyskaniu dokumentów niezbędnych do formalności związanych z pochówkiem

Dążymy do zapewnienia rodzinom pełnej transparentności i uczciwości w naszych działaniach. Wyjaśniamy każdy etap procesu pogrzebowego, informujemy o kosztach i dokładnie doradzamy, aby pomóc w podjęciu odpowiednich decyzji. Naszym celem jest przede wszystkim odciążenie rodziny od wszelkich formalności, aby mogła skupić się na procesie żałoby i wspomnieniach.

W zakładzie pogrzebowym Gabriel zawsze dążymy do doskonałości w naszych usługach. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i śledzimy najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie ceremonii pogrzebowych, aby móc zaoferować naszym klientom najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania.

Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas rodziny, które powierzają nam organizację pochówku ich bliskich. Firma pogrzebowa z Krakowa jest polecana przez portal branży pogrzebowej co można potwierdzić klikając w link do serwisu www.funer.com.pl.

Zakład usług pogrzebowych Gabriel


Kraków

ul. Wrocławska 8

Kraków

ul. Grzegórzecka 13

+ 48 696 038 038