Zakład Pogrzebowy Witwicka oferuje usługi pogrzebowe na terenie województwa dolnośląskiego. Biura zakładu mieszczą się we Wrocławiu, Sobótce, Kobierzycach, Krzyżowicach. To właśnie w tych miejscowościach rodziny pogrążone w żałobie mogą liczyć na wsparcie i pomoc w organizacji godnych uroczystości pogrzebowych.

Zakład pogrzebowy Wrocław

Wybierając zakład pogrzebowy Wrocław, warto kierować się ofertą usług pogrzebowych oraz doświadczeniem danego zakładu. Firma pogrzebowa Witwicka ma doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych od 1973 roku. Przez ten czas kadra zakład zyskała ogromne doświadczenie oraz ogromną znajomość branży funeralnej. Doświadczenie to jednak nie wszystko. Personel domu pogrzebowego Witwicka to ludzie przede wszystkim z ogromnym sercem, którzy do wszystkich usług pochodzą z największym zaangażowaniem i dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu realizują swoją misję i cele. Witwicka od początku istnienia pragnęła pomagać rodzinom w żałobie w organizacji godnych pożegnań.

Usługi pogrzebowe Wrocław Witwicka

Z pracownikami zakładu pogrzebowego Witwicka można kontaktować się przez całą dobę pod numerem telefonu, celem przeprowadzenia eksportacji zmarłego do chłodni. Kadra firmy pogrzebowej Wrocław Witwicka to ludzie z dużym doświadczeniem, którzy poinformują rodziny o dalszym postępowaniu. W imieniu klienta pracownik zakładu może udać się do USC, gdzie uzyska akt zgonu. Dokument ten jest niezbędny do rozpoczęcia organizacji pogrzebu.

Koszt pogrzebu Wrocław

W biurze zakładu pogrzebowego Witwicka przy ulicy Borowskiej 254 lub Kościuszki 67A/1A każda osoba uzyska odpowiednią pomoc. Już na pierwszym spotkaniu pracownicy zakładu uzyskają informację dotyczące organizacji pogrzebu oraz usług. Na podstawie oczekiwań najbliższych zmarłego, personel podsumowuje koszt poszczególnych usług i podaje konkretną cenę. Dzięki temu najbliżsi osoby zmarłej wiedzą, ile kosztuje pogrzeb we Wrocławiu.

Pogrzeb bardzo często może wiązać się z nieoczekiwanym wydatkiem. Pracownicy firmy Witwicka doskonale to rozumieją, dlatego pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA oraz organizują uroczystość pogrzebową dostosowaną do możliwości finansowych rodziny.

Zakład pogrzebowy Wrocław Witwicka oferuje pomoc na każdym etapie. Doświadczony tanatokosmetyk wykona makijaż pośmiertny i ubierze zmarłego we wcześniej przygotowana odzież żałobną. Personel zadba o odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną, rodzina wybierze odpowiednie akcesoria pogrzebowe jak trumna lub urna, krzyż, tabliczka, relikwiarz. Wszystko to sprawi, że uroczystość pogrzebowa zostanie przeprowadzona w sposób wyjątkowo godny, zgodny z ostatnią wolą zmarłego, co pozwoli rodzinie spokojnie rozpocząć żałobę.

Usługi pogrzebowe Wrocław

W zakładzie pogrzebowym Witwicka oferowane są kompleksowe usługi pogrzebowe:

 • całodobowa eksportacja zmarłych do chłodni
 • pomoc w formalnościach cmentarnych i urzędowych
 • wsparcie w organizacji pogrzebu
 • tanatokosmetyka i balsamacja
 • prace cmentarne
 • obsługa pogrzebu
 • szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych
 • eleganckie karawany
 • pomoc w uzyskaniu zasiłku ZUS, KRUS, MSWiA
 • pogrzeby świeckie i wyznaniowe
 • pochówki tradycyjne lub kremacyjne

Z pracownikami zakładu pogrzebowego Witwicka można kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu również w dni ustawowo wolne od pracy. Pracownicy są zawsze dostępni i gotowi do zorganizowania przewozu osoby zmarłej do chłodni.