Glob Drejka jest polską firmą pogrzebową w Anglii, która zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok z Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii do Polski. Mimo panujących różnych przepisów prawnych dotyczących przewozu zmarłych, nasza firma dba aby transport zwłok z Anglii realizowany był na bieżąco, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W przypadku śmierci osoby za granicą zakład pogrzebowy Glob Drejka dokłada wszelkich starań, aby sprowadzić ciało do Polski. Zakład pogrzebowy zadba aby rodzina mogła pochować zmarłego w swojej miejscowości.

Firma pogrzebowa GLOB-DREJKA funkcjonuje od lat 90 – tych na międzynarodowym rynku funeralnym, zdobywając przy tym bogate doświadczenie i znajomości.

Rodzina ma możliwość rozpoczęcia procedury sprowadzenia ciała lub prochów z Anglii jeszcze tego samego dnia w którym otrzymamy zgłoszenie. Przewozy realizowane są w sposób natychmiastowy, sprawny oraz z szacunkiem.

Sprowadzenie zwłok z Anglii

Transport zwłok z Anglii – Cena

Firma Usługi pogrzebowe Glob Drejka sumiennie wywiązuje się z wyznaczonych zadań i zawsze wykonuje przewóz zwłok na najwyższym poziomie. To dzięki temu każdego tygodnia odbieramy i przewozimy zarówno trumny z ciałami jak i urny z prochami do Polski. Nasza pozycja w dziedzinie transport zwłok z Anglii do Polski gwarantuje Państwu najniższą cenę przewozu.

Wystarczy zadzwonić na nasz całodobowy numer telefonu +44 770 939 54 67. Po krótkiej rozmowie podamy Państwu jak szybko i o ile taniej niż inne firmy dokonamy transportu zwłok z Anglii do Polski.

Transport zwłok z Anglii – Glob Drejka

Do międzynarodowych usług świadczonych przez firmę Glob Drejka należy:

– przewóz zwłok z Anglii do Polski

– transport urny z prochami z Anglii do Polski

– odzież dla zmarłych oraz inne akcesoria pogrzebowe

– dopełnienie formalności i zezwoleń w krótkim czasie

– tłumaczenie aktu zgonu

– kremacje zwłok w Anglii lub w Polsce

– pomagamy również rodakom, których zmarli znajdują się na terenie Irlandi Północnej, Irlandii Południowej, Walii lub Szkocji

Całodobowy kontakt w sprawie przewozu zwłok z Anglii do Polski

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszam do wejścia na stronę internetową firmy Glob Drejka, znajdującej się pod adresem: www.transport-zwlok-z-anglii.co.uk

Ogromnym dodatkiem i pomocą jest uzyskanie niezbędnej dokumentacji przez zakład pogrzebowy Glob Drejka. Międzynarodowa firma pogrzebowa posiada ogromne doświadczenie oraz sztab wykwalifikowanych kierowców, którzy z ogromnym szacunkiem podchodzą do rodziny oraz godności przewożonego ciała.

Po bezpłatną poradę lub niezobowiązującą wycenę można dzwonić całodobowo pod numer telefonu: +44 770 939 54 67.